بسته بندی مرغ سوخاری
بسته بندی مرغ سوخاری
پاکت بسته بندی غذای منجمد
پاکت بسته بندی غذای منجمد
بسته بندی مرغ سوخاری

بسته بندی غذای منجمد

صنعت غذای منجمد با سرعت بسیار زیادی در حال رشد است. از طرف دیگر، بسته بندی، یکی از عوامل حیاتی در موفقیت شرکت یا برند شما در این حیطه خواهد بود. طرح روی پاکت، میزان ماندگاری غذای منجمد و راحت بودن استفاده از بسته بندی، ویژگی های یک پاکت بسته بندی غذای منجمد ایده آل است.

امروزه تولید غذای منجمد و سپس بسته بندی آن به یکی از صنایع پر طرفدار تبدیل شده است؛ زیرا روز به روز به تعداد مصرف کنندگان آن ها افزوده میشود. ولی بسته بندی غذای منجمد و غذای نیمه آماده تاثیر شگرفی نه تنها روی محصول، بلکه در میزان فروش و بازاریابی آن خواهد داشت.

وظیفه بسته بندی ها، محافظت و مراقبت از محتویات درون آن ها است. محصولات پس از بسته بندی توسط وسایل حمل و نقل به فروشگاه ها و مراکز خرید انتقال داده میشوند. مسئولیت بسته بندی غذای منجمد نیز جلوگیری از پارگی، ورود هوا و عوامل فساد و خروج عطر و بوی محتویات است؛ به عبارت دیگر، باید به میزان مورد نیاز مستحکم باشند.

یکی از مزیت های شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک در مقایسه با دیگر رقبا، وجود پاکت های چندلایه و استفاده از مواد اولیه باکیفیت بالا در این بسته بندی ها است. مقاومت ارائه شده در پاکت های چندلایه بسیار بالاتر از دیگر انواع است که این امر ضمانتی بر سلامت و بهداشت محصول میباشد.

پاکت های ایستاده و پاکت‌های باکس پوچ از جمله انواع بسته بندی پر کاربرد در زمینه بسته بندی غذای منجمد و غذای نیمه آماده هستند. آن ها قادرند تا از محصول در هر شرایطی محافظت نمایند. همچنین وجود امکاناتی مانند زیپ محبوبیت آن ها را دو چندان میکند.

برای مطالب بیشتر درباره  پاکت‌ها به این لینک مراجعه کنید.

 

یکی از قابلیت های جذاب در بسته بندی غذای نیمه آماده و غذای منجمد، چاپ اطلاعات روی پاکت ها است. شرکت های تولیدی میتوانند متناسب با نیاز و نوع محصولاتشان، اطلاعات مهمی را روی بسته بندی درج نمایند.

این اطلاعات از جنبه های بسیاری چه برای مصرف کننده و چه برای تولید کننده مفید خواهند بود. یکی از مواردی که موجب تمایز میان محصولات مشابه از تولیدی های مختلف میشود، همین موارد چاپی است. در واقع، چاپ رنگ، طرح و لوگو به صورت خلاقانه میتواند بسته بندی را از یک پاکت معمولی به یک پاکت منحصر به فرد و زیبا که توجه افراد بسیاری را به خود جلب میکند، تبدیل نماید.

این زیبایی یکی از ملاک های خرید مصرف کنندگان است. پس فرآیند بازاریابی را نیز ساده تر خواهد کرد. از این رو توجه به این نکته برای طرفین معامله (فروشنده و خریدار) سودمند خواهد بود.

فهرست