لیبل‌ کاغذ متالایز

عرقیات یکی از روش­های مرسوم در استفاده از گیاهان ­می­باشد که از دیرباز تاکنون در زندگی ایرانی­ها حضور داشته است و به خاطر حمل و نقل آنها از بسته ­بندی عرقیات استفاده می کنند.

عرقیات پس از طی فرآیند تولید درون بطری­ ها بسته ­بندی می­شوند. بسته ­بندی عرقیات نیز در انواع، مواد اولیه مختلف و متناسب با سفارش مشتری یا تقاضای بازار تولید و عرضه میشوند؛ بنابراین بطری ها یا بسته بندی ها با یکدیگر مشابه هستند و تنها موردی که در آن نسبت به هم متفاوت اند، روکشی است که دور تا دور بطری را فرا گرفته است که با نام لیبل کاغذ متالایز شناخته می شود.

لیبل‌های کاغذ متالایز عمدتا برای بطری‌های شیشه‌ای نوشابه، آب معدنی و ماء‌الشعیر استفاده می‌شود که با بهره‌گیری از هنر چاپ می‌توان آنها را مطابق با نیاز مشتری تولید نمود.

به علاوه شکل و طرح موجود روی لیبل‌های کاغذ متالایز تاثیر به سزایی در ارتقاء میزان فروش خواهد داشت. دلیل این امر بسیار ساده است؛ زیرا هر چه شکل لوگو، رنگ یا مدل نوشتن اطلاعات خلاقانه تر و مهمتر از همه جنس آن بادوام تر باشد، توجهات بیشتری را به سمت خود جلب خواهد کرد. به همین دلیل میزان فروش نیز افزایش می یابد. از این رو وجود رلیبل‌های کاغذ متالایز و خلاقیت در چاپ آنها نه تنها برای مصرف کننده سودمند می باشد، بلکه برای شرکت یا کارخانه تولیدکننده نیز به همین صورت خواهد بود.

فهرست