پاکت بسته بندی غلات
پاکت بسته بندی غلات
پاکت بسته بندی غلات
پاکت بسته بندی غلات
پاکت بسته بندی غلات
بسته بندی سویا
پاکت بسته بندی غلات

پاکت‌های بسته‌بندی غلات

پاکت ‌های بسته‌بندی غلات تاثیر زیادی در محافظت از محصولات دارد. شرکت نوین‌پلاستیک با استفاده از دستگاه‌های بروز و مواد اولیه با کیفیت، پاکت‌ هایی تولید می‌کند کند که باعث افزایش ماندگاری غلات می‌شود، عطر و طعم محصولات را حفظ می‌کند، از نفوذ هوا به داخل پاکت‌ غلات جلوگیری می‌کند و همچنین دارای چاپ ظریف و با کیفیت می‌باشد.

برای مطالب بیشتر درباره  پاکت‌ها به این لینک مراجعه کنید.

خصوصیات پاکت‌های بسته‌بندی غلات

جلوگیری از نفوذ هوا به داخل پاکت غلات

افزایش ماندگاری غلات

حفظ عطر و طعم غلات

چاپ ظریف و با کیفیت

 

اهمیت استفاده از پاکتهای با کیفیت در غلات

 

تاثیر پاکت‌ها در سالم نگه داشتن غلات:

همانطور که گفتیم پاکت ‌های بسته‌بندی غلات نقش مهمی در محافظت از آن­ها دارد. کیفیت بالا در این پاکت­ها باعث می­شود حتی اگر ناخالصی و آلودگی در غلات قبل از بسته‌بندی وجود داشته باشد، پاکت­ها مانع فساد بیشترآن می­شوند. همچنین از آلودگی­های هنگام بازاریابی و فروش جلوگیری می­کند. جنس پاکت بسته‌بندی غلات در این امر نیز موثر است. به این معنی که می­تواند مدت زمان نگهداری از غلات را افزایش دهد. به علاوه، نمی­توان تاثیر آن­ها بر بازاریابی و فروش غلات را نیز انکار کرد. امروزه با وجود تکنولوژی و وجود خلاقیت در بازار، پاکت­های بسته‌بندی شکل و فرم متنوعی را دارا می­باشند.

 

انواع مختلف پاکت‌های غلات:

نوع ساختار و میزان رطوبت موجود در غلات تصفیه شده یا کامل باعث می­شود تا پاکت ‌های بسته‌بندی غلات در انواع مختلفی تولید شود. عواملی چون مدت زمان نگهداری تا بازاریابی و وزن آن­ها نیز دیگر موارد مهم در این مسئله می‌باشند. پاکت غلات در انواع شفاف، چاپی، چاپی با قسمتی شفاف وجود دارد. میزان استحکام و جنس به کار رفته در آن­ها بسته به وزن غلات و شرایط نگهداری متفاوت خواهد بود. پاکت­های شفاف به گونه­‌ای هستند که محتویات داخلی آن­ها کاملا مشخص است. در نوع چاپی، نام و لوگوی شرکت، تصویر محصول به ظرح دلخواه، تاریخ تولید و وزن مشخص می­گردد. همچنین اگر پاکت از نوع چاپی شفاف باشد، بخشی از بسته‌بندی نمایان است که محتویات را نشان می­دهد.

 

پاکت‌های غلات شرکت نوین‌پلاستیک:

از آنجایی که کشور ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان غلات مانند آرد، خمیر پیراشکی، برنج و حبوبات در منطقه به شمار می‌رود، امکان آن برای شرکت نوین‌پلاستیک ایجاد شده تا بتواند خود را به عنوان یکی از اصلی‌ترین تامین‌کنندگان بسته‌بندی برای غلات معرفی نماید. چاپ باکیفیت و استفاده از فیلم‌هایی که قابلیت تحمل وزن بالای ده کیلوگرم از محصولات را دارند، بهترین نوع بسته‌بندی غلات است که مناسب با نیازهای این بازار بزرگ تولید و به مشتربان عرضه می‌شود.

برای بسته‌بندی غلات، بسته به حجم، اندازه و نوع محصول، متخصصین نوین پلاستیک انواع پاکت‌ های باکس پوچ، بغل گاست، ته گاست و سه طرف دوخت را پیشنهاد می‌دهند.

 

قیمت پاکت‌ها:

قیمت پاکت بسته‌بندی غلات بسته به مواد اولیه به‌کار رفته در آن متفاوت خواهد بود. البته توجه داشته باشید که کیفیت چاپ نیز در این امر بی تاثیر نیست.

 

غلات:

غلات نوعی از گیاهان هستند که دانه‌­های ریز آن­ها مفید و مغذی‌اند. به عبارت دیگر، این نوع از گیاهان به‌خاطر دانه­‌هایشان رشد داده می­شوند. غلات گیاهی یک ساله می‌باشد. بدین معنی که چرخه آن­ها از جوانه زدن تا تولید دانه یک سال به طول می‌­انجامد و بعد از آن، گیاه از بین می­رود.

انواع غلات:

غلات به لحاظ زمان کشت به دو نوع گونه­ های گرمسیری و گونه ­های سردسیری تقسیم می­شوند. گونه­‌های گرمسیری غلات – مانند برنج، ذرت، ارزن و …- در شرایط آب و هوایی خاص و در اواخر بهار یا اوایل تابستان کشت می­شوند. گونه سردسیری غلات- مانند گندم، جو و …- در اوایل بهار یا فصل پاییز کشت می­‌شوند.

غلات از منظر فرآوری به دو دسته کامل و تصفیه شده تقسیم می­‌شوند. غلات کامل، آن­هایی هستند که مورد فرآوری قرار نگرفته­‌اند. یعنی سبوس یا جوانه آن­ها از دانه­‌ها جدا نشده است. غلات تصفیه شده نیز آن­هایی هستند که نه تنها مورد فرآوری قرار گرفته اند، بلکه جنین و پوست گندم آن­ها جدا شده است.

فهرست