null

غلّات

برنج
آرد و سبوس
خمیر
...

null

شیرینی، شکلات و تنقلات

تافی
شکلات
قند و نبات
...

null

خشکبار و حبوبات

آجیل و خشکبار
میوه خشک
حبوبات
...

null

غذای آماده و سبزیجات منجمد

سوپ نیمه آماده
سالاد
خورش آماده
...

null

چاشنی و سُس

ادویه جات
ترشیجات
آبلیمو
مربا
عسل
زیتون
...

null

دسر آماده

ژله آماده
پودینگ آماده
شکلات صبحانه
...

null

پودر فوری

پودر ژله
پودر سوخاری
...

null

چای و قهوه

چای
قهوه
دمنوش
کافی میکس
...

با توجه به آنکه در این صنعت متمایز بودن بسیار حایز اهمیت می باشد و همچنین نگهداری صحیح از محصول بسته بندی شده الزامیست، شرکت پوشش های تخصصی نوین پلاستیک با بهره گیری از امکانات مجهز و تنوع در تولید محصولات توانسته به مشتریان خود در صنایع غذایی خدمات رسانی نماید. برخی از این محصولات شامل:

پاکت های غذایی

مصرف پاکت های زیپ کیپ دار و بدون زیپ در این صنعت بسیار چشمگیر می باشد زیرا این نوع بسته بندی برای اغلب محصولات غذایی مورد استفاده قرار گرفته و به محصول ارزش افزوده بالا تری می دهد.

بسته بندی رولی

بسته بندی به صورت رول رایج ترین نیاز این صنعت بزرگ می باشد. شرکت نوین پلاستیک با در اختیار داشتن فناوری روز دنیا به عنوان یکی از اصلی ترین منابع تامیین بسته بندی به صورت رول برای مشتریان می باشد که با استاندردهای روز دستگاه های پر کن مواد غذایی نیز مطابقت دارد.

درب کنسروهای آلمنیومی

بازار غذاهای کنسروی روز به روز در حال تغییر می باشد. یکی از این تغییرات حذف قوطی کنسرو و جایگزینی آن با ظروف آلمنیومی است. شرکت نوین پلاستیک همواره خود را به همراه این تغییرات به روز می زساند و درب های آلمنیومی با ماندگاری بسیار بالا را به ابن بازار عرضه می نماید.

پاکت مایکروویو پذیر

غذاهای آماده امروزه در دنیا طرفداران بسیاری پیدا کرده اند زیرا با صرف جویی در وقت، مصرف کننده می تواند غذای دلخواه خود را گرم و نوش جان کند. پاکت مایکروویو پذیر امکان آنرا به مصرف کننده می دهند تا در کمترین زمان ممکن غذای خود را گرم کند. در این پاکت ها از پلاستیکی که دارای تمام مجوز های لازم برای محصولات غذایی می باشد استفاده شده که فاقد هر گونه ضرر برای انسان می باشد.

فهرست