null

قرص و کپسول

null

کیت تستهای آزمایشگاهی

null

ویتامین و مکمل

null

باند ارتوپدی و گچ دندانپزشکی

null

پَد پزشکی

گاز استریل
پَد الکلی
...

null

پوشاک

null

پَد آرایشی

لاک پاک کن
...

دنیای لوازم های آرایشی و بهداشتی با کلمه ی زیبایی و سلامت معنی دار می شود. شرکت پوشش های تخصصی نوین پلاستیک با بهره گیری از فناوری چاپ خود، زیبایی را برای بسته بندی شما به ارمغان می آورد و با استفاده از فیلم های بهداشتی، سلامت کالای شما را ضمانت می نماید. جذابیت در بسته بندی برای این بازار رقابتی بسیار حائز اهمیت است که با استفاده از پاکت های لوکس نوین پلاستیک، محصول شما دیده خواهد شد.

فویل بلیستر دارویی

با استفاده از فناوری پیشرفته در ساخت سیلندر های چاپ، ما می توانیم کوچک ترین حروف را بر روی فویل بیست میکرون چاپ نماییم که این محصول رایج ترین نوع بسته بندی قرص می باشد.

رول های چند لایه

فیلم های لمینیت شده چند لایه سهم بزرگی از بسته بندی در این صنعت را به خود اختصاص می دهند و محافظ انواع محصولات دارویی هستند.

پاکت های استیریل

پاکت های استیریل در بسته بندی کیت های آزمایشگاهی و ساشه های تست بارداری و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

رول های چندلایه

فیلم های لمینیت شده چند لایه سهم بزرگی از بسته بندی در این صنعت را به خود اختصاص می دهند و محافظ انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مانند پد الکلی و انواع ساشه های بهداشتی هستند.

پاکت ها

پاکت های سه طرف دوخت با استفاده از فیلم های چند لایه یکی از بهترین محافظان محصولات آرایشی بهداشتی مانند باند های پزشکی بشمار می روند.

پاکت شکل دار

جدابیت پاکت های شکل دار و ظاهری متفاوت علت اصلی استفاده ی این پاکت ها در صنعت پر زرق و برق آرایشی و بهداشتی می باشد. پاکت های شکل دار برای بسته بندی انواع ماسک های صورت، نمک حمام و سایر محصولات که نیاز به بهتر دیده شدن دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

فهرست