لیبل‌ کاغذ متالایز

شرکت­ های تولیدکننده روغن­ های خوراکی می­ بایست با توجه به شرایط و مشتریان هدف خود، مناسب­ترین بسته ­بندی روغن را انتخاب کنند. دلیل این امر این است که بسته ­بندی­ ها نقش به سزایی در حفظ کیفیت روغن­ ها دارند.

ماده اولیه موجود در بسته بندی ها، آنها را به انواع مختلفی تقسیم میکند؛ اما همه آنها در یک ویژگی با یکدیگر مشابه هستند. آن هم روکش مستطیلی شکلی است که دور تا دور بطری یا ظرف بسته بندی را فرا میگیرد و باعنوان لیبل کاغذ متالایز شناخته می‌شود.

لیبل‌های کاغذ متالایز عمدتا برای بطری‌های شیشه‌ای نوشابه، آب معدنی و ماء‌الشعیر استفاده می‌شود که با بهره‌گیری از هنر چاپ می‌توان آنها را مطابق با نیاز مشتری تولید نمود.

لیبل کاغذ متالایز اطلاعات بسیاری را در اختیار مشتری قرار میدهند؛ اما شکل و طرح روی آنها و از همه مهمتر جنس مرغوب آنها قطعا در نحوه انتخاب موثر خواهد بود. هر چه موارد ذکر شده روی لیبل کاغذ متالایز خلاقانه تر باشد، محصول توجهات بسیاری را به سمت خود جلب خواهد کرد.

کیفیت لیبل کاغذ متالایز نیز امر دیگری است که در مقوله ی بسته بندی اهمیت دارد. روکش ها به کمک چسب روی محصول چسبانده میشوند. از این رو این کار باید به گونه ای انجام شود تا از روی ظرف یا بطری کنده نشوند. این موارد، نکته هایی هستند که هر شرکت تولیدی باید برای بسته بندی روغن به آن توجه کند.

فهرست