درپوش فویل آلومینیوم
روکش فویل آلومینیوم
روکش فویل آلومینیوم
درپوش فویل آلومینیوم
درپوش فویل آلومینیوم
درپوش فویل آلومینیوم
درپوش فویل آلومینیوم
درپوش فویل آلومینیوم
بسته بندی پنیر
بسته بندی پنیر
درپوش فویل آلومینیوم

بسته‌بندی خامه

بسته‌بندی خامه در شکل، اندازه، اطلاعات چاپ شده و مواد اولیه به کار رفته در انواع مختلفی بسته‌بندی می‌شوند.ولی اساسی‌ ترین نکته در آنها، حفاظت از خامه مقابل عوامل فساد است.

بسته‌بندی‌ها باید به گونه‌ای باشند تا از ورود هوا، آلودگی، میکروب‌ها و دیگر موارد مخرب به درون محتویات جلوگیری نمایند.

کیفیت بسته‌بندی خامه باید به گونه‌ای باشد تا احتمال پارگی و صدمه دیدن در آن‌ها به حداقل برسد. از این رو، علاوه بر کیفیت محصول و قیمت، بسته‌بندی نیز نقش به‌سزایی در جلب اطمینان و اعتماد مشتری یا مصرف‌کننده خواهد داشت.

خصوصیات بسته‌بندی خامه

جلوگیری از فساد محصولات

جلوگیری از ورود هوا به داخل بسته‌بندی

افزایش ماندگاری محصولات

 

درب‌های آلومینیومی بسته‌بندی خامه

درب‌های آلومینیومی خامه از دو لایه پلی‌استر و فویل تشکیل شده است.

لاک استفاده شده روی این درب‌ها باید طوری انتخاب شود که نه تنها دوخت مناسب به ظرف (PET) ایجاد کند، بلکه فاقد هرگونه طعم و بو نیز باشد.

 

انواع بسته‌بندی خامه

نوعی از بسته‌بندیهای خامه،متشکل از دیواره هایی بعضا از جنس پلاستیک اند و درب آنها ورقه ای نازک از جنس آلومینیوم است  و  ورقه و دیواره‌ها هر دو قابلیت چاپ در طرحها و رنگهای متنوع را دارند.

نوع دیگری نیز وجود دارد که علت طراحی و تولید آنها، کنار هم قرار دادن چندین بسته‌بندی کوچک است.

چاپ :

فارغ از جنس و ماده اولیه به کار رفته در آنها، این بسته‌بندی‌ها نیز قابلیت چاپ دارند که بسته به سفارش مشتری، طرح و اطلاعات درخواستی آنها چاپ خواهد شد.این اطلاعات چاپ شده روی بازاریابی نیز بسیار تاثیرگذار اند؛ به عبارت دیگر، علاوه بر کیفیت محصول و قیمت،هر چه طرح و شکل چاپ شده روی بسته بندی خامه خلاقانه تر باشد، محصول توجه بیشتری را به خود جلب خواهد کرد.این روش باعث می‌شود تا نام شرکت و محصول شما در ذهن مصرف‌کننده ماندگارتر باشد؛ بنابراین بازاریابی محصول نیز ساده تر خواهد شد.

خامه

ماهیت خامه به‌گونه‌ایست که به سرعت هرگونه بو را به خود جذب کرده و طعم خامه را تغییر می‌دهد و مصرف‌کننده به سرعت این تغییر طعم را احساس می‌کند.

نکته مهم دیگری که درخصوص خامه می‌بایست به آن توجه نمود، مقاومت درب آلومینیومی دربرابر ضربه و پارگی می‌باشد.

این نکته بخصوص در زمان انبارش و حمل و نقل خامه در بسیاری از مواقع برای تولیدکنندگان مشکل‌ساز می‌گردد.

 

لاک‌های شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک

کلیه لاک‌های شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک وارداتی بوده و برای سفارشات متفاوت با خصوصیات محصولات متفاوت از گریدهای متفاوت استفاده می‌شود. این لاک‌ها همگی از شرکت Evonik آلمان خریداری می‌گردد. شرکت Evonik جزو معتبرترین تولیدکنندگان جهان می‌باشد و کلیه لاک‌ها فودگرید و دارای استاندارد FDA می‌باشند.

ده‌ها تنوع مختلف از لاک هیت‌سیل توسط شرکت Evonik تولید می‌گردد که هریک برای کارهای متفاوت طراحی شده و هرکدام مزیت‎‌های خود را دارد.

انواع مختلف این لاک‌ها در آزمایشگاه‌های مجهز شرکت نوین‌پلاستیک تست و گروه قابل اطمینانی انتخاب شده و همواره در لیست سفارشات نوین‌پلاستیک قرار دارد.

 

فهرست