لیبل کاغذ متالایز

امروزه نوشیدنی ماءالشعیر نسبت به گذشته رواج بیشتری یافته و روزبه‌روز به طرفداران آن افزوده می‌شود. ازاین ­رو بسته­‌بندی ماءالشعیرنیز اهمیت زیادی دارد؛ زیرا باید بتواند از محصول در برابر عوامل فساد، مانند نور مستقیم خورشید، دمای بالای ۳۰ درجه و … محافظت نماید. همچنین در فروش و بازاریابی نیز نقش به سزایی دارد.

همه ما با انواع بسته­‌بندی ماءالشعیر آشنا هستیم و با آن‌ها برخورد داشته­ ایم. برای مثال، می­ دانیم که این محصول در بطری و قوطی بسته­ بندی می‌شود و جنس آن‌ها از پلاستیک و شیشه است. هرکدام از بسته‌بندی‌ها کاربرد مخصوص به خود را دارند؛ اما یکی از مواردی که در این صنعت حائز اهمیت است، روکش دور بطری است که به اصطلاح به آنها لیبل کاغذ متالایز گفته می‌شود.

لیبل‌های کاغذ متالایز عمدتا برای بطری‌های شیشه‌ای نوشابه، آب معدنی و ماء‌الشعیر استفاده می‌شود که با بهره‌گیری از هنر چاپ می‌توان آنها را مطابق با نیاز مشتری تولید نمود.

لیبل کاغذ متالایز در فرآیند تولید روی بسته‌بندی ماءالشعیر قرار می‌گیرند. آن‌ها شامل اطلاعاتی چون اسم برند، شرکت یا کشور سازنده، لوگوی آن‌ها، تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، اطلاعات غذایی و توضیحات بیشتر در رابطه با محتویات هستند. لیبل کاغذ متالایز در بازاریابی و تبلیغات محصول بسیار مؤثر می‌باشد. هر چه طرح و جنس به‌کاررفته روی آن خلاقانه‌تر باشد، توجهات بسیاری را نیز به سمت خود جلب خواهد کرد.

قیمت در بخش بسته­‌بندی ماءالشعیر ، امری مهم تلقی می‌شود. نحوه قیمت‌گذاری باید به‌گونه‌ای باشد تا بتواند با ارائه کیفیت مناسب و درخور مشتری، کم باشد تا مصرف‌کنندگان بسیاری را به سمت خود جلب نماید. کیفیت و چگونگی تولید لیبل‌های کاغذ متالایز نیز در این مسئله تأثیرگذار است.

 

 

فهرست