null

آب معدنی

null

روغن

null

ماءالشعیر

null

شهد و شربت

null

عرقیات

بسته بندی مایعات

 

بازار مایعات روز به روز در حال پیشرفت و به روز رسانی مطابق با نیاز های مصرف‌کنندگان می‌باشد.

شرکت نوین پلاستیک با در نظر گرفتن نیازهای روز این بازار رقابتی، توانسته محصولاتی مناسب و با دوام برای بسته بندی مایعات تولید نماید.

محصولاتی که شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک در صنعت مایعات ارائه می‌‎نماید شامل موارد زیر می‌باشد:

لیبل کاغذ متالایز در بسته بندی مایعات

متالایز معمولا نقره‌ای رنگ و شبیه ورق فویل آلومینیومی است. متالایز بصورت فیلم وکاغذ موجود است.

متالایز فیلم در برابر پاره شدن مقاوم می‌باشد ولی متالایز کاغذ همانند متالایز فیلم ظاهری براق دارد ولی دربرابر پاره شدن مقاوم نمی‌باشد.

لیبل متالایز با چسبندگی مناسب بر روی شیشه ، فلز، پلاستیک و قطعات صنعتی شناخته می‌شود.

چاپ‌پذیری مناسب، ضد خش بودن، ضد آب و قابل شستشو بودن، تحمل درجه حرارت بالا و مقاومت در برابر اسید از مشخصه‌های بارز لیبل متالایز می‌باشد.

از برچسب‌های متالایز در کارهای فانتزی و لوکس و دلستر، نوشابه، آب معدنی لیوانی، صنایع آرایشی و بهداشتی، کالاهای صوتی تصویری، لوازم‌ خانگی و قطعات صنعتی و خودرویی استفاده می‌شود.

پاکت های شکل دار بسته بندی مایعات

در بازار مایعات و صنعت بزرگ نوشیدنی‌ها، پاکت‌های شکل‌دار (Shape Pouch) کاربرد زیادی دارند.

علاوه بر جذابیت، امکان استفاده آسان و بی دردسر و جلوگیری از هدر رفتن محتویات پاکت از جمله فواید استفاده از این محصولات می‌باشد.

پاکت‌های شکل‌دار می‌توانند در انواع شکل‌های گوناگون برای بسته‌بندی انواع نوشیدنی‌ها و سایر مایعات مورد استفاده قرار گیرند.

اگر هدف شما این است که مصرف‌کننده نهایی در اولین نگاه محصول شما را از قفسه فروشگاه در میان همه محصولات مشابه انتخاب نماید،

بهترین انتخاب استفاده از پاکت شکل دار می‌باشد.

درب های آلومینیومی در بسته بندی مایعات

درب‌های آلومینیومی در بازار مایعات استفاده زیادی دارند و عمدتا برای محصولات لیوانی مانند دوغ و آب معدنی لیوانی استفاده می‌شوند.

درب‌های آلومینیومی آب معدنی از دو لایه پلی استر و فویل تشکیل شده است.

لاک استفاده شده روی این درب‌ها باید طوری انتخاب شود که نه تنها دوخت مناسب به ظرف (PET) ایجاد کند، بلکه فاقد هر گونه طعم و بو باشد.

ماهیت آب به گونه‌ایست که به سرعت هرگونه بو را به خود جذب کرده و طعم آب را تغییر می‌دهد و مصرف‌کننده به سرعت این تغییر طعم را احساس می‌کند.

کلیه لاک‌های شرکت پوششهای تخصصی نوین‌پلاستیک وارداتی بوده و برای کارهای متفاوت از گرید های متفاوت استفاده می‌شود.

این لاک‌ها همگی از شرکت Evonik آلمان خریداری می‌گردد.

شرکت Evonik جزو معتبرترین تولید کنندگان جهان می‌باشد و کلیه لاک ها فود گرید و دارای استاندارد FDA می‌باشند.

ده ها تنوع مختلف از لاک هیت سیل توسط شرکت Evonik تولید می‌گردد که هریک برای کارهای متفاوت طراحی شده و مزیت‌های خود را دارد.

انواع مختلف این لاک‌ها در آزمایشگاه‌های مجهز شرکت نوین پلاستیک تست و گروه قابل اطمینانی انتخاب شده و همواره در لیست سفارشات نوین‌پلاستیک قرار دارد.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگام باز کردن روکش ظرف ماست، دوغ و آب معدنی، درپوش آلومینیومی آن پاره شده و محتویات داخل ظرف بیرون ریخته می‌شود.

این مشکل بدلیل کیفیت پایین مواد اولیه ایست که در تولید درپوش ها استفاده می‌شود.

دانش فنی شرکت نوین‌پلاستیک در خصوص استفاده از مواد اولیه مناسب برای بدست آوردن مزیت‌های ویژه برای مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی محصولات بسیار زیاد است

و همین امر باعث رضایتمندی از این محصولات می‌گردد.

 

 

فهرست