بسته بندی پنیر
بسته بندی پنیر پروسس
بسته بندی پیزبرگر
بسته بندی پنیر

بستهبندی پنیر

بسته‌بندی پنیر در انواع مختلف و با مواد اولیه متفاوت، تولید و به بازار عرضه می‌شود. وظیفه بسته‌بندی‌ها محافظت از پنیر، افزایش ماندگاری محصول و جلوگیری از ورود هوا یا دیگر مواردی که باعث خرابی آن می‌ شود، است. به همین دلیل آنها می‌توانند به همان اندازه‌ای که کیفیت محصول توجه مصرف‌کننده را به خود جلب می‌کند، در میزان فروش نیز موثر واقع شوند.

لاک استفاده شده روی این درب‌های آلومینیومی باید طوری انتخاب شود که نه تنها دوخت مناسب به ظرف (PET) ایجاد کند، بلکه فاقد هر گونه طعم و بو نیز باشد، از طرفی با کمک به انتقال گازهای تولیدشده در پنیر پروسس، از فساد آن جلوگیری نماید.

 

خصوصیات بستهبندی پنیر

افزایش ماندگاری محصولات

جلوگیری از ورود هوا و آلودگی به داخل بسته‌بندی

جلوگیری از فساد محصولات

دوخت مناسب درب‌های آلومینیومی

 

نکته مهم دیگری که درخصوص درب‌های آلومینیومی می‌بایست به آن توجه نمود، مقاومت درب آلومینیومی دربرابر ضربه و پارگی می‌باشد.

این نکته بخصوص در زمان انبارش و حمل و نقل پنیر در بسیاری از مواقع برای تولیدکنندگان مشکل‌ساز می‌گردد.

 

لفاف‌های چندلایه

لفاف‌های چندلایه برای بسته‌بندی پنیر پروسس نیز تمامی خواص لازم برای نگهداری و حفظ پنیر پروسس دارا هستند

و تمام مزیت‌هایی که مشتریان نوین‌پلاستیک بدست می‌آ‌ورند، با تکیه بر دانش تخصصی شرکت نوین‌پلاستیک درخصوص

مواد اولیه بسته‌بندی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تجربه زیاد در این صنعت می‌باشد.

 

لاک های شرکت نوین پلاستیک

کلیه لاک‌های شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک وارداتی بوده و برای سفارشات متفاوت با خصوصیات محصولات متفاوت از گریدهای متفاوت استفاده می‌شود. این لاک‌ها همگی از شرکت Evonik آلمان خریداری می‌گردد.

شرکت Evonik جزو معتبرترین تولیدکنندگان جهان می‌باشد و کلیه لاک‌ها فودگرید و دارای استاندارد FDA می‌باشند.

ده‌ها تنوع مختلف از لاک هیت‌سیل توسط شرکت Evonik تولید می‌گردد که هریک برای کارهای متفاوت طراحی شده و هرکدام مزیت‎‌های خود را دارد.

انواع مختلف این لاک‌ها در آزمایشگاه‌های مجهز شرکت نوین‌پلاستیک تست و گروه قابل اطمینانی انتخاب شده و همواره در لیست سفارشات نوین‌پلاستیک قرار دارد.

دانش فنی شرکت نوین‎‌پلاستیک در خصوص استفاده از این تنوع برای بدست آوردن مزیت های ویژه بسیار زیاد است و همین امر باعث رضایتمندی مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی از این محصولات می‌گردد.

فهرست