امروزه، تحقیقات ثابت کرده است که نسل جدید و جوانان در مقایسه با دیگر افراد در گذشته توجه بیشتری به زیبایی و جذابیت بسته بندی محصولاتی خریداری شده خود میکنند. با افزایش موضوع نگهداری و حمایت از حیوانات، گرایش بیشتر افراد به سمت پاکت های بسته بندی ملزومات حیوانات شکیل و زیباتر، آنچنان دور از انتظار نیست. البته این پاکت ها نسبت به نمونه های گذشته خود تغییرات بسیاری داشته اند؛ برای مثال تقاضای پاکت های باکس پوچ و در ابعاد کوچکتر بیش از پیش شده است، اما طرح و کیفیت چاپ بدون شک در این مسئله بی تاثیر نخواهند بود.

تولیدکنندگان ملزومات حیوانات در تلاش اند تا با استفاده از فناوری و خلاقیت، پاکت های بسته بندی را تولید نمایند که در جلب توجه افراد عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد. با این تفاسیر، این گونه پاکت های بسته بندی باید به چه صورت باشند؟

بسته بندی ملزومات حیوانات باید به گونه ای باشد تا از محتویات مراقبت لازم را به ارمغان آورد؛ مثلا این نوع پاکت ها عموما در معرض پارگی، سوراخ شدن و عبور هوا یا رطوبت قرار میگیرند. این عوامل در برخی از مواقع موجب خرابی یا فساد محتویات درون آنها میشود. از این رو در چنین بسته بندی هایی از جنس چندلایه بسیار مقاوم استفاده میکنند تا احتمال نفوذ عوامل مخرب به حداقل برسد. در واقع مزیت شرکت پوششهای تخصصی نوین پلاستیک نسبت به دیگران نیز همین پاکت های چندلایه با کیفیت هستند.

سفارش این پاکت ها عموما از نوع بغل گاست و یا باکس پوچ هستند. به علاوه، وجود امکاناتی نظیر دسته (برای بسته بندی های بزرگ)، زیپ، پانچ آویز، گوشه گرد، پانچ دسته و پانچ آسان باز شو دیگر برتری محصولات ما در مقایسه با رقبا است.

یکی از ویژگی های مهم در این پاکت ها، قابلیت چاپ روی آن ها است. تولید کنندگان میتوانند متناسب با درخواست یا سفارش خود اطلاعاتی چون لوگو و نام شرکت تولیدکننده، رنگ های متنوع، نام محتویات، شرایط مصرف و نگهداری، تاریخ تولید و انقضا و در آخر قیمت را روی بسته بندی محصولات خود چاپ نمایند.

اگر این موارد چاپی به صورت خلاقانه روی محصولات چاپ شوند، نه تنها آن ها را منحصر به فرد خواهند کرد، بلکه میزان فروش را بالاتر خواهد برد. دلیل این مسئله دو امر مهم است؛ اول اینکه همانطور که بیان شد، مردم تمایل بیشتری به خرید محصولات با بسته بندی زیبا نشان میدهند و دومین مورد تسهیل فرآیند خرید برای مشتریان است. این اطلاعات، به صورت جامع و خلاصه وار داده های مهمی را در اختیار خریدار قرار میدهد. این کار باعث میشود تا افراد محصولی را خریداری نمایند که واقعا نیاز آن ها را برطرف میسازد؛ بنابراین نه تنها تولید کننده، بلکه مصرف کننده نیز از چنین بسته بندی خرسند خواهد بود.

فهرست